Penzion Litomyšl V Podzámčí
Penzion V Podzámčí ubytování Litomyšl Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion V Podzámčí / Litomyšl

Penzion V Podzámčí v Litomyšli se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně. Hlavním cílem je připravit příjemné ubytování ve městě Litomyšl, ať jste zde na služební cestě, výletu či dovolené. Penzion V Podzámčí je cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek.

Ubytování
Penzion V Podzámčí Litomyšl poskytuje k ubytování dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné apartmány. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením- sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu), psací stůl či konferenční stolek. Rodinný apartmán je vybaven třemi postelemi, rozkládací sedací soupravou, která lze použít jako přistýlka pro dvě osoby, koupelnou s rohovou vanou, WC, šatní skříní, komodou, psacím stolem, kuchyňkou s vařičem, minibarem, barevným televizorem (včetně satelitního příjmu). Připojení k internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie nebo kabelem (zásuvka je v každé místnosti).

Služby
Hostům penzionu V Podzámčí Litomyšl je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. Parkovat můžete přímo před penzionem. Pro hosty je nabízena úschovna pro Vaše kola, kočárky, lyže, brusle atd. Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování, či vinotéky.

Okolí
Město Litomyšl leží ve východních Čechách na okraji Českotřebovské vrchoviny, přibližně 150 km od Prahy a 55 km od Hradce Králové. Dominantou města je monumentální zámek, jež je národní kulturní památkou a památkou pod záštitou UNESCO. Město Litomyšl se do historie zapsalo především jako rodiště hudebního skladatele Bedřicha Smetany. Litomyšl je město, kde na Vás kultura doslova "dýchá" na každém kroku. Ve městě a jeho okolí je Vám k dispozici velké množství zařízení, kde se můžete kulturně vyžít - muzea, galerii, hudební kluby, lidový dům, kina a divadla s bohatým kulturním programem.
Penzion Litomyšl V Podzámčí - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Litomyšl V Podzámčí - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Litomyšl V Podzámčí -  je k dispozici připojení na internetPenzion Litomyšl V Podzámčí -  je k dispozici letní terasaPenzion Litomyšl V Podzámčí - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Litomyšl V Podzámčí - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Litomyšl V Podzámčí - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Litomyšl V Podzámčí - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Litomyšl V Podzámčí - na pokojích je telefonPenzion Litomyšl V Podzámčí - Pokoje jsou vybaveny televizorem